Міжнародне стажування Польща-Україна «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід»

З 06 квітня по 12 травня 2024 року відбулося міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД»

Організатори:

• Фундація «Зустріч» (Польща).
  • Кафедра Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща).
  • Центр розвитку кар’єри ГО «Соборність» (Україна).
  • Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна).

Мета стажування: сформувати в учасників стажування загальне уявлення щодо проєктного менеджменту та  набути практичних навичок щодо розробки власних освітніх проєктів.

Викладачами кафедри технологій оздоровлення і спорту Обезюк Т.К., Сироватко З.В., Єфременко В.М., Козловою Т.Г., Саламахою О.Є. під час проходження стажування розроблено навчальний проект на тему: “Комплексний підхід до фізичної реабілітації постраждалих внаслідок бойових дій”. Вони успішно пройшли це стажування, отримали сертифікати про таке та додатки до них.