Підрозділи НТУУ «КПІ» ім. І. Сікорського щодо фізичного виховання і спорту

І. Кафедра Технологій оздоровлення і спорту факультету біо-медичної інженерії – загально-університетська кафедра, викладачі якої проводять теоретичні та практичні заняття з дисципліни «Основи здорового способу життя», а також різних видів рухової активності та спорту (вибіркові дисципліни).

Структура кафедри (навчальні відділення):

1. Аеробіка
  2. Атлетична гімнастика
  3. Баскетбол
  4. Єдиноборства
  5. Волейбол
  6. Легка атлетика-фітнес
  7. Футбол
  8. Настільний теніс
  9. Плавання
  10. Спортивна гімнастика
  11. Теніс
  12. Туризм та скелелазіння
  13. Шейпінг

Серед викладачів – майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, кандидати наук.

На кафедрі діє система відповідальних за спортивно-оздоровчу роботу на факультетах щодо напрямків діяльності кафедри. Такі відповідальні крім організації та проведення спортивно-оздоровчої роботи на факультетах вирішують питання, що виникають в процесі проведення контрольних заходів з дисципліни «Основи здорового способу життя» та вибіркових дисциплін.

ІІ. Спортивно-технічний центр «Київський політехнік» ЦФВС (Координуюча та об’єднуюча роль в діяльності збірних команд):

Спортивний клуб «Атлантида» - дайвінг (басейн ЦФВС та відкриті водойми, морське узбережжя).

Спортивний клуб «Талісман» - аеробіка (ЦФВС).

Спортивний клуб «Регбі-політехнік» - регбі (ЦФВС).

Спортивний клуб «Глобус» - піший туризм (на обраній місцевості).

Спортивний клуб «Тайфун» - єдиноборства (ЦФВС).

Спортивний клуб «Акро-лайн» - акробатична йога (ЦФВС).

Спортивний клуб «Політехнік» - футбол та футзал (ЦФВС).

Навчально-тренувальні заняття студентських збірних команд університету з 21-го виду спорту.