Стажування.

    Партнерство та стажування для викладачів в університеті можуть бути важливими засобами для професійного розвитку, підвищення якості викладання та обміну досвідом. Партнерство викладачів може означати співпрацю між університетом та іншими навчальними або науковими установами, галузевими організаціями, промисловими партнерами або навіть міжнародними університетами. Це може включати обмін викладачами для проведення лекцій, семінарів, майстер-класів або спільних наукових досліджень. Партнерство допомагає викладачам знайти нові підходи до викладання, познайомитися з іншими методами та практиками, а також розширити свою професійну мережу. Стажування для викладачів може включати періодичні переклади в інші університети або організації з метою навчання та обміну досвідом. Викладачі можуть вивчати нові методи викладання, досліджувати сучасні технології в освіті, а також спостерігати за кращими практиками. Повернувшись на своє робоче місце, вони можуть застосовувати нові знання та навички, покращуючи процес навчання для своїх студентів. Ці партнерства та стажування сприяють обміну ідеями та знаннями між викладачами з різних установ та контекстів. Вони також сприяють підвищенню актуальності навчання, розширенню академічної мережі та зміцненню професійних компетенцій. Важливо, щоб університети підтримували та сприяли таким ініціативам, які сприяють професійному зростанню викладачів та покращенню якості освіти.

     Викладачі пройшли стажування в іноземних установах:
- Дакал Наталія Адамівна. Доцент. Кандидат наук з фізичного виховання та спорту. Польща. Університет Бялосток. "Викладання та дослідження в сучасному університеті: виклики, рішення та перспективи". 180 годин, 6 кредитів;
- Сабіров Олександр Сергійович. Доцент, кандидат педадогічних наук. Краківський економічний університет. "Нові та інноваційні методи викладання" . 180 годин, 6 кредитів.