Саламаха Олександр Євгенович

Саламаха Олександр ЄвгеновичОсвіта: Національний технічний університет Украини “КПІ”, Факультет фізичного виховання та спорту, спеціальність: фізичне виховання, кваліфікація: викладач фізичного виховання.

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Факультет фізичного виховання та спорту, спеціальність фізичне виховання, кваліфікація: магістр фізичного виховання, викладач теорії та методики физичного виховання.

Посада: Старший викладач.

Звання: Майстер спорту. Міжнародний інструктор з таеквон-до. Суддя міжнародної категорії "А" з таеквон-до. Володар чорного поясу. 4-дан міжнародної федерації таеквон-до. 1-дан інститут таеквон-до Джуна Рі.

Викладає навчальні дисципліни: Основи здорового способу життя Єдиноборства (таеквон-до, карате, кікбоксинг

Сфера наукових інтересів: Фізіологія, геронтологія, біомеханіка, здоров'я.

Підвищення кваліфікації: 1. Навчальний комплекс «Інститут післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського». Свідоцтво про підвищення кваліфікації; ПК 02070921/006949-21 «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle». 2. Підвищення кваліфікації в Академії цифрового розвитку на курсі "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої осіти" 03.10.2022-16.10.2022 (Свідоцтво про підвищення кваліфікації №GDTfE-03-Б-00633 Базовий рівень. 3. Підвищення кваліфікації в Академії цифрового розвитку на курсі "Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої осіти" 17.10.2022-23.10.2022 (Свідоцтво про підвищення кваліфікації №GDTfE-03-C-00348 Середній рівень

Міжнародне стажування для педагогічних та науково-педагогічних працівників (Польща-Україна) за програмою підвищення кваліфікації «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД». (Термін стажування: 06.04.2024-12.05.2024. Серія та реєстраційний номер сертифікату: SZFL-003321)

Профілі на ресурсах: OrcidScopus, ResearchGate, Google Scholar, Intellect
E-mail: keysusha#gmail.com

Антикорупційна програма КПІ ім. Ігоря Сікорського та формування нульової толерантності до проявів корупції. СЕРТИФІКАТ.