Благодійний турнір з фут-залу на підтримку ЗСУ

В університеті 1.02.2023 Відбувся благодійний турнір з фут-залу на підтримку ЗСУ. Це вже четвертий турнір для підтримки наших воїнів. Перші три гри відбулись восени та влітку минулого року. На призив прийняти участь відгукнулося 6 команд: ІСЗЗІ, Ветерани, збірна департаментів КПІ, «Політехнік», збірна студентів КПІ, поліція Солом’яньського р-н.  За доброю традицією команди приймали на паркеті ЦФВС «Політехнік»

За жеребкуванням команди були поділені на дві групи:

1 група: ІСЗЗІ, Ветерани, збірна департаментів.

2 група відповідно: «Політехніка», збірна студентів, та поліція Солом’ньського р-н.

Першу групу з 6 набраними очками очолила команда ІСЗЗІ. Другими в цій же підгрупі стала команда Ветеранів, і третіми команда збірна департаментів КПІ.

Команди посіли наступні місця

1 місце – Ветерани

2 місце-ІСЗЗІ

3.місце- збірна Студентів

4. «Політехнік»

На турнірі було присутніми багато вболівальників, котрі не тільки палко вболівали за свої улюблені команди, але й долучились до збору коштів на підтримку ЗСУ. Турнір вийшов дійсно бойовим, спортивним і видовищним. В організації та проведенні турніру взяли участь, Профспілка співробітників КПІ, ЦФВС «Політехнік», викладачі кафедри ТОС, до суддівста було залучено суддів федерації фут залу м. Києва та викладачів каф. ТОС.

Всі учасники турніру були нагородженні пам’ятними кубками.