Кафедра технологій оздоровлення і спорту

Фізичне виховання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» є невід’ємною частиною системи освіти і професійної підготовки фахівця, важливим компонентом гуманітарного виховання, формування у нього почуття патріотизму, фізичного та морального здоров’я, вдосконалення фізичної і психологічної підготовки до активного життя і професійної діяльності.

Участь у міжнародному турнірі команди НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»

Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського» був запрошений на Міжнародний турнір з пляжного волейболу м. Познань (Республіка Польща) з нагоди святкування 105-річчя Університету імені Адама Міцкевича з 7 по 10 травня 2024 року. 

Умовою участі в турнірі була присутність на майданчику працівника університету.

НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» представили: 

Анна Чеховська старший викладач Кафедри технологій оздоровлення і спорту ФБМІ та здобувачі вищої освіти: Вікторія ТарасенкоФБМІ, БС-22; Марія ТиліщакНН ІАТЕ, ТМ-01; Олександра ШишковаНН ІТС, ТЗ-12. Тренер: Дмитро Томашевський

Міжнародне стажування Польща-Україна «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід»

З 06 квітня по 12 травня 2024 року відбулося міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД»

Організатори:

  • Фундація «Зустріч» (Польща).
  • Кафедра Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща).
  • Центр розвитку кар’єри ГО «Соборність» (Україна).
  • Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна).

Мета стажування: сформувати в учасників стажування загальне уявлення щодо проєктного менеджменту та  набути практичних навичок щодо розробки власних освітніх проєктів.

Викладачами кафедри технологій оздоровлення і спорту Обезюк Т.К., Сироватко З.В., Єфременко В.М., Козловою Т.Г., Саламахою О.Є. під час проходження стажування розроблено навчальний проект на тему: “Комплексний підхід до фізичної реабілітації постраждалих внаслідок бойових дій”. Вони успішно пройшли це стажування, отримали сертифікати про таке та додатки до них.

Результати висування кандидатур на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського

05 квітня 2024 року на виконання розпорядження ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського №РП/95/24 від 14.03.2024 «Про висунення претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора» на засіданні кафедри трансляційної медичної біоінженерії відбулось обговорення кандидатур претендентів на посаду ректора та за результатами таємного голосування ухвалено:

  • проректора з науково-педагогічної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, д.т.н., професора кафедри технічних та програмних засобів автоматизації, Жученка Олексія Анатолійовича
  • завідувача кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів ПБФ, д.т.н., професора, голови профкому співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського Безуглого Михайла Олександровича.

Витяг з протоколу

Змагання з настільного тенісу 2024.

 

12 березня 2024 року проводились змагання з настільного тенісу серед студентів НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
В змаганнях прийняли участь 26 студентів університету
Змагання пройшли на високому професійному рівні.
1 місце - Кунда Андрій, ФІОТ,гр. ІА - 31.
2 місце - Чечет Єгор, ФЛ , гр. ЛА - 12
3 місце Горай Ксенія, ФІОТ, гр. ІМ - 21.

14 березня 2024 року проводились змагання з настільного тенісу серед викладачів НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
Змагання пройшли в напруженій боротьбі і місця розподілилися таким чином:
1 місце - Богдан Павло, ФСП
2 місце - Кисляк Володимир,ФБМІ
3 місце - Рупіч Сергій,ПБФ


Головний суддя змагань  Лариса Гришко

Не старіють душею ветерани! Кашину І.А. 100 років!

20 січня 2024 року (субота) в Київському будинку вчених НАН України (вул. Володимирська 45 а) Відбулось вшанування 100- річчя альпініста Івана Андрійовича Кашина та вручення йому сертифікату «Національного реєстру рекордів України» в номінації «Найстарший альпініст України» 18 січня виповнилось 100 років від дня народження видатному спортсмену, викладачу, легенді Українського альпінізму Кашину Івану Андрійовича.

Кашин Іван Андрійович м.с. з альпінізму, к.м.с. з акробатики, гімнаст. Чемпіон і призер чемпіонатів СРСР і УРСР з альпінізму.

Народився 18 січня 1924 року в Києві. Закінчив Київський інститут фізичної культури, акробат, гімнаст, альпініст. Працював у Вінницькому (1951-1952) і Київському (1953-1957) медичних інститутах на кафедрі фізкультури. З 1958 - тренер у Київському політехнічному інституті, з 2009 - навчальний майстер.

Це людина, яка безсумнівно може зватися «Незламним». Адже не дивлячись на всю складність життя на вустах Івана Андрійовича красується посмішка і жоден день не обходиться без фізичних вправ.

Іван Кашин – один з найстарших альпіністів нашої країни.

Відкрита лекція з освітнього компоненту « Основи здорового способу життя»

    29.12.2023 о 10:25 відбудеться відкрита лекція з освітнього компоненту « Основи здорового способу життя» для студентів 1 курсу факультету біотехнологій і біотехніки. Лекцію проведе доцент кафедри технологій оздоровлення і спорту Сабіров Олександр Сергійович. Лекція буде проведена в онлайн-режимі на платформі Zoom. Доступ до лекції відкритий за посиланням: Олександр Сабіров приглашает вас на запланированную конференцию: https://us02web.zoom.us/j/4740670688?pwd=RzlzV3BWcXpsdEJISndBS1Q3RENoZz09&omn=81386104609

 

Міжнародна літня школа «Physical Culture and Sport in the higher education system»

24-30 вересня 2023 року в місті Познань (Польща) відбулася Міжнародна літня школа «Physical Culture and Sport in the higher education system» в рамках проєкту „UNIWERSYTET JUTRA II - POWR.03.05.00-00-Z303/18”.
Університет ім. Адама Міцкевича у ці дні гостинно запросив представників 26 ЗВО України (викладачів кафедр фізичного виховання та спорту, керівників спортивних клубів) до участі в проєкті.
У програму тижня входили різнопланові заходи, пов’язані з організацією спортивної діяльності університетів, лекції щодо системи організації фізичної культури та спорту в університеті ім. Адама Міцкевича і загалом у Польщі. Також обговорювалися інші питання, пов’язані зі структурою спортивної роботи.

Півфінали чемпіонату з баскетболу серед студентських команд Києва

Відбулися півфінали чемпіонату з баскетболу серед студентських команд Києва.
В першому півфіналі змагалися НУФВСУ-1 і ДТЕУ. Перемогла команда НУФВСУ з результатом 86:45. В другому півфіналі грали КПІ і НУБіП. Наша команда виграла з результатом 82:64.
Вітаємо з перемогою!

Відкрита лекція з освітнього компоненту « Основи здорового способу життя»

    07.12.2023 о 14:15 відбудеться відкрита лекція з освітнього компоненту « Основи здорового способу життя» для студентів 1 курсу освітньо-професійної програми «Промисловий маркетинг». Лекцію проведе доцент кафедри технологій оздоровлення і спорту Дакал Наталія Адамівна.

   Лекція буде проведена в онлайн-режимі на платформі Zoom. Доступ до лекції відкритий за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/4902930369?pwd=WDI4NTR0akpQQkd0QTlPRlZEamVPUT09

Сторінки