ХVІIІ науково-методична конференція «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В КОНТЕКСТІ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ»

16 червня кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК НАУ організувала та провела XVIII Міжнародну науково-практичну конференцію «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти». Київське міське відділення Комітету фізичного виховання і спорту (КФВС) Міністерства освіти і науки висловлює щиру вдячність кафедрі фізичного виховання та спортивної підготовки Національного авіаційного університету (НАУ) за організацію та проведення наукової конференції на високому організаційному рівні. Також висловлюється подяка співорганізаторам конференції – Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Міжрегіональній Академії управління персоналом (МАУП), Олімпійській академії України та за спільні зусилля у підготовці та проведенні конференції. Робота учасників сприяла розвитку наукового діалогу та підвищенню рівня обізнаності у галузі фізичного виховання, спорту і сучасної освіти.

У конференції взяли участь к.п.н., доцент, керівник Київського міського відділу комітету фізичного виховання і спорту МОН України Бобровник С. І., професор, декан факультету спорту і менеджменту НУФВСУ Семененко В. П., декан Олімпійської академії України, професор, завідувач кафедри олімпійського спорту НУФВСУ Радченко Л. О., професор, провідний науковий співробітник федерації боротьби України Коробейніков Г. В., к.п.н, доцент, заст. декана ФЛСК Кокарева А. М., керівник Луганского обласного відділення НОК України Острецов В. В. та наукові діячі в галузі фізичного виховання і спорту з Німеччині, Польщі, Хорватії, Туреччини, Казахстану, Китаю і України, загалом 107 учасників.
    Під час конференції були представлені та обговорені значущі доповіді провідних українських експертів у сфері фізичного виховання молоді та її ставлення до особистого здоров’я. Також були розглянуті проблеми олімпійського руху під час військових дій.
    Ці ключові доповіді дозволили глибше зрозуміти актуальні питання, пов'язані з фізичною активністю та здоров'ям молоді. Вони збагатили наукову обізнаність учасників конференції та стимулювали інтенсивні дискусії з метою знаходження раціональних рішень та шляхів подолання викликів у вказаних галузях.
    Заслухані доповіді сприяли спільному обміну ідеями та дослідженнями між національними та міжнародними учасниками конференції. Важливо, що такі події підтримують активний науковий діалог та сприяють впровадженню інновацій у практику педагогіки, фізичного виховання та спорту.
    Можливість обговорення проблем олімпійського руху під час військових дій також відкрила важливі перспективи для подальших досліджень та співпраці з метою забезпечення спортивного розвитку навіть у складних умовах конфлікту.
    Всі ці доповіді внесли вагомий внесок у підвищення рівня обізнаності та розвиток наукових досліджень у відповідних галузях, і, безперечно, стануть цінним джерелом для майбутнього збірника статей, який буде опубліковано в найближчий час
    По завершенні конференції планується підготувати та опублікувати збірник статей, який дозволить науковій спільноті дізнатися про нові дослідження та досягнення у зазначених галузях. Ця публікація сприятиме поширенню знань і розширенню горизонтів наукової співпраці у цих напрямках.
    Бажаємо успіхів у подальших наукових зусиллях та співпраці з міжнародними партнерами! Нехай цей захід стане лише початком нових досягнень та плідної співпраці для нашого університету.