Скелелазний фестиваль на «КПІскала»

KPIskala Bravely Week

   22-27 травня 2023 року на скеледромі «КПІскала» відбувся тижневий фестиваль з боулдерингу KPIskala Bravely Week, Зібрані з фестивалю кошти частково пішли на нагородження учасників і переможців фестивалю, також частина коштів пішла на підтримкуЗСУ
   Фестиваль було організовано та проведено в Спорткомплексі КПІ  «Політехнік» в залі «КПІскала». Метою  фестивалю була, популяризація скелелазіння серед молоді, та зібрати донатів на підтримку ЗСУ
   Для скелелазів, мабуть, найважливішим є маршрути, які вони мають пролізти та їх складність.
    Командою рутсетерів (постановщиків трас), було  підготовлено  25 новеньких боулдернгових трас різної складності, як для новачків, які тільки почали лазити, так і для продвинутих скелелазів!

Скелелазний фестиваль   Змагання проходили за системою ранжування учасників за рейтингом відповідно до складності пройдених трас, чим більша цифра тим складніший маршрут):
– новачки (категорія лазіння до 6B включно)
– аматори (категорія лазіння до 7A включно)
– профі (могли взяти участь поза конкурсом в якості тренування)
   Всі учасники зареєструвались в 7 групах. Кожна группа мала можливість лазити 2 години. Перші 5 груп були розподіленні по дням виступів, дві остання виступали в останній день. В одній групі було до 15 учасників та до 2 годин лазіння.
   Всі участники та переможці змагань були нагородженні класними призами від наших партнерів, а також нашими тематичними кубками.
   Партнерами нашого фестивалю стали стали:
   FA gear - динамічний та прогресивний бренд, що працює над створенням спорядження для альпінізму, скелелазіння, спелеології, гірського туризму, а також робіт на висоті. Маючи досвід в виробництві страхувального спорядження з 1995 року, а також спираючись на досвід та поради відомих альпіністів, скелелазів та спелеологів, Чимало спорядження цього бренду , а сааме карабіни, спальні мішки, компаси, газові горілки, термічний посуд та інше  обладнання, наразі допомагає нашим ЗСУ.
   Дякуємо за підтримку!
   Призери нашого фестивалю KPIskala Bravely Week отримали корисні подарунки.
   Близько 130 скелелазів, приймали участь у нашому заході, більшість учасників, це студенти, випускники і співробітники нашого університету, також скелелази з інших скелелазних осеретків не тільки нашої міста, а із усієї України.  побувало у нас. Раді були побачити декілька шкіл та вчителів, зробили для них окремі групи.
   10 тисяч грн задонатили на організації, що наближають нашу перемогу.
   Вітаємо призерів та переможців  KPIskala Bravely Week
   Серед чоловіків:
1-е місце серед новачків посів Тацький Євген, випускник, наразі співробітник нашого університету
   Ми раді були разом з вами розділити цей тиждень на нашому скеледромі.
   Разом до перемоги!