Туризм та скелелазіння

Cкладно-координаційні види спорту

Розташування: 4й поверх, ліве крило.

Викладачі:

Михайленко Вадим Миколайович - старший викладач кафедри ТОС, відповідальний за навчальне відділення;
Сога Сергій Михайлович - старший викладач кафедри ТОС, КМСУ зі спортивного туризму;
Голубєва Валентина Анатоліївна - викладач кафедри ТОС.

Про дисципліну:

Спортивний туризм та скелелазіння відносяться до екстремальних видів спорту, для яких характерна активна рухова діяльність з виявленням фізичних і вольових якостей. На нашому відділенні створено сучасний скелелазний зал «КПІскала», з унікальними інтерактивними стендами, використовуючи які студенти мають можливість вдосконалювати навички зі скелелазіння.

Практичні заняття передбачають:

• Ознайомлення та роботу зі спеціальним та груповим технічним спорядженням;
  • Навчання техніці подолання природних перешкод;
  • походи вихідного дня до місць бойової слави, по першій лінії оборони Києва; виїзди на скелі в кар’єр Півні, на Безрадичські яри, на скелі в с. Денеші, та на скелелазну стінку «Зеленого театру» на схилах Дніпра.

Під час подібних виїздів студенти навчаються та засвоюють практичні навички з техніки скелелазіння, орієнтування на місцевості, способів виживання в екстремальних умовах, готуються до змагань.

Додатково: один раз на тиждень згідно з розкладом спорткомплексу, проводяться заняття у секції з туризму та скелелазіння. Відповідальна Голубєва Валентина Анатоліївна.